Pardál Cup 2018 – tři dvojice v top ten všech kategorií

Po roční pauze se opět rozběhl Pardál Cup. Turnaj pořádaný kuželkářským oddílem Škoda VS Plzeň. Pardála se zúčastnilo také osm hráčů z našeho oddílu. Matematika je tedy jasná, jedná se o 4 dvojice. Absolutně nejlepší dvojkou Slovanu byla – Venca Hlaváč s Tomášem Pavlíkem. Jejich individuální výkony byly super a Venca dokonce překročil hranici 1000 kuželek o rovné tři klacky.

Tomášovi chybělo pouhých 30 kolků do magické hranice 1000. Tato dvojice se umístila na parádním druhém místě. Pro pořádek uvedu, že turnaj je vypsán na 200 HS. Disciplína, která se v našich končinách už soutěžně nehraje.

Další mužskou dvojicí byli Láďa Urban ml. a Tomáš Beck st., která obsadila v kategorii mužů 6 místo. Láďa zahrál pěkných 946, na druhou stranu já nic moc 834 a svému mladšímu spoluhráči jsem to trochu pokazil. Poslední ryze mužskou dvojkou byl Marcel Toužimský s Martinem Trakalem. Oba zahráli slušně a nebýt Marcelových 16 fíků, mohla dvojka dopadnou o něco lépe. I tak obsadili kluci parádní 10. místo.

Nakonec jsem si nechal něžnou dvojici našich žen ve složení Dáda Stašová Zdeňka Zmeškalová. Obě naše dámy jistě čekaly, že jejich výkon bude vyšší. Důležité ovšem je, že holky hrály parádně v soutěžích družstev, kde je to důležitější. Turnaje jsou hlavně pro pobavení. I tak obsadila děvčata krásné druhé místo.

Konečné výsledky turnaje

Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *