Další derby jasně pro naše béčko

V minulém kole se střetlo naše béčko v derby s týmem SKK K. Vary C. V tomto závěrečném, přivítali hráčky a hráči béčka opět družstvo z SKK, tentokrát se jednalo o B. V předchozím utkání došlo k jednoznačné výhře našeho týmu, také z důvodu, že SKK hrálo pouze v pěti. Nyní hrálo všech šest hráčů, přesto náš B tým vcelku lehce zvítězil. Napomohl tomu také velmi slabý výkon jednoho z hráčů hostí.

Tomáš s Dádou kouleli proti Pavlovi s Jirkou. Tomáš se střetl s nejlepším hráčem celého utkání, který ho přehrál v dorážce. Plné měli oba borci vyrovnané a ze všech hráčů nejvyšší. Dáda s Jirkou nezačala moc dobře a hostující hráč získal v plných náskok, který i přes horší dorážku naší Dády, udržel. Druhé dějství bylo mnohem lepší a domácí hráčka otočila stav duelu ve svůj prospěch.

Petr s Johanem bojovali s Martinou a Josefem. Souboj mezi Petrem a Martinou byl opravdovým bojem. Martina byla celkově lepší v plných, ale Peťan v dorážce, kde získal kuželky navrch. Johan se stal nejlepším domácím borcem utkání a svého soupeře doslova deklasoval o 115 klacků. Nic nepomohlo ani střídání po polovině hry.

Míra spolu se Zdeňkou soupeřili s hostujícími Vencou a Víťou. Míra, byť měl horší první plné, předvedl zlepšenou hru v dorážce a soupeři nakonec utekl o 7 kolků. Druhá dráha byla v opačném gardu. Míra lepší plné, horší dorážka. Přesto vedení v poklidu udržel a připsal další body. Zdeňka se v první padesátce trápila v dorážce, kde ji soupeř udolal. Na druhé dráze bylo vše jinak. Už v plných se naší hráčce dařilo a v dorážce přidala další kuželky do plusu.

Toto vítězství a výsledky ostatních družstev v soutěži, zajistilo béčku třetí místo v KvKP. Gratuluji.

Slovan B - SKK K. Vary B
Slovan B – SKK K. Vary B
Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *