Béčko deklasovalo v derby SKK C

Slovan B s kuzelkou
Slovan B s kuzelkou

Nadpis je tak trochu zavádějící, ale právě na ně se lákají potencionální čtenáři. V dnešní době nemusejí být články kvalitní, ale je důležitý nadpis. Ten totiž určí, zdali si článek rozklikneme (ne rovnou přečteme) a poté možná zabrouzdáme do řádků tam vepsaných.

Takže, naše béčko deklasovalo sice v derby SKK K. Vary C, ale hlavním důvodem byla absence šestého hráče, což zapříčinilo vysokou výhru Slovanu B. Je jasné, že tím nijak nechci minimalizovat zásluhy hráčů, ono, kdyby soupeřů bylo, jak má být, naši borci by jistě nějakou tu kuželku přidali.

Ale dost už planých řečí. Béčko zajíždělo v rámci 21. kola na vzdálené dráhy SKK, kde se střetli s místním, jak je již uvedeno výše céčkem. Hostující tým bojoval o naději udržení soutěže, ale v pěti hráčích se těžce vyhrává. Není to sice nemožné, ale hodně těžké. Tato prohra posunula o soutěž níže.

Fanda s Dádou se střetli s Mírou a Liborem. Míra s naším borcem předvedl v plných pěkný souboj. Oběma hráčům se moc nevedlo a Fanda je bere o klacek. V dorážce zapnul na vyšší level a domácímu utekl o 16 kolků. Druhá půlka byla v podání Fandy velmi slabá. Nic se nevedlo, jak v plných, tak v dorážce. Míra toho využil jen z menší části a Fanda bere body. Dáda měla tu smůlu, že se Libor stal nejlepším hráčem utkání a byť se právě Dáda stala nejlepší hráčkou hostí, na Libora to nestačilo. Libor přehrál naši borkyni v plných, ale v dorážce vůbec nestačil. Faktem je, že dorážka dělá hráče, tentokrát si Libor vytvořil v plných náskok, který mu na výhru stačil.

Petr proti Blance začal solidně a v plných si vytvořil náskok 11 kuželek. Dorážka se sice nevedla ani jednomu, přesto Blanka stáhla 6 kolíků. Druhá půlka byla dost podobná té první. Akorát se otočilo to, kdo v jaké disciplíně vyhrál. Celkově Petr svou soupeřku přehrál a získal body pro tým. Johan s Vencou rovněž sváděli v plných pěkný souboj. V dorážce byl lepší domácí hráč a vytvořil si malý náskok. Na druhé dráze Johan zabral a náskok stáhl a přidal něco na svou stranu. Když vyhrál i dorážku, vyhrál také celkově a body opět bral Slovan.

Poslední dvojka Míra se Zdeničkou měla ulehčenou práci. Ulehčenou ji měl Míra, proti kterému nenastoupil nikdo. Míra tedy hrál sám na sebe a na číslo. V klidu nahrál 416, ale s dorážkou nemůže být moc spokojen. Zdenička koulela proti další ženě Blance. Škoda, že naše žena se trápila v plných, kde získala Blanka náskok, který se Zdeňce i přes velice pěknou dorážku stáhnout nepodařilo. Druhá padesátka už šla naší hráčce mnohem lépe. V plných ztratila pouhé dvě kuželky, zato v dorážce vše nahradila a přidala i do plusu. Další získané body a tím i celkové vítězství našich barev.

SKK KV C - Slovan B
SKK KV C – Slovan B
Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.
O Tomáš Beck 143 Článků
Pisatel článků na stránky kuželkářského oddílu TJ Slovan Karlovy Vary. Hraji kuželky, které miluji. Také hraji počítačové hry a zajímám se o PC.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*