Těsné prohry béčka s céčkem

Tento víkend týmům Slovanu vůbec nevyšel. Všechna družstva prohrála těsně a bodový zisk, je nulový. Áčko hrálo v Bohušovicích, kde prohrálo na body, více zde. Béčko v Chebu nestačilo na místní céčko, když na výhru chyběly tři kuželky. Céčko prohrálo o pouhých 25 kuželek v Teplé.

Slovan B se v úvodní dvojici rozešel smírně s domácími. Johan přehrál Pavla Pokorného o devítku. Zásluhu na tom měla více dorážka, kde domácí hráč zcela propadl. Boban změřil síly s Mírou Budilem (náš borec byl nominován na Míru záměrně, taktika je taktika), který jej dokázal porazit o pouhých šest klacků. Zde se rozhodovalo v plných, které měl lepší Míra (303-282).

Zdeňka s Dádou tvořili pomyslný střed týmu, domácí nasadili duo Petr Málek, Vladimír Krýsl. Zdeňka nedala Petrovi vesměs žádnou šanci, byť v první polovině to bylo o kousek. Ve druhé již dominovala a rozdíl narostl na 24 kolků. Dáda měla s Vláďou více práce. Domácí borec předvedl velmi pěkné první plné, naše hráčka nebyla o mnoho pozadu (163-158), v dorážce i s třemi fíky přehrála Vláďu a nahrála 14 kuželek. Ve druhé části byl domácí opět lepší v plných, tentokrát byl rozdíl větší. Dáda se v dorážce snažila a nějaké klacky stáhla. Celkově bere body a 6 kuželek k dobru.

Míra s Fandou bojovali s ženským duem Janou Hamrovou a Evou Nováčkovou. Míra nestačil na domácí hráčku v plných, kde získala rozhodující náskok. Oba, jak domácí, tak Míra měli vcelku vyrovnané dráhy (228,233-213,219). Fanda proti své soupeřce vyrukoval s kvalitní hrou do plných, kde ji přehrál s přehledem. Domácí hráčka naopak excelovala v dorážce, díky které bere výhru.

Našemu týmu chybělo velice málo k výhře, pouhé dvě respektive tři kuželky.

Loko Cheb C - Slovan B
Loko Cheb C – Slovan B

Slovan C zajížděl k svému střetnutí do Teplé. Zde na hráče čekal výběr B. Míša s Marcelem začali utkání z naší strany, za domácí Jana Čížková s Rostislavem Milotou. Naše hráčka se do té domácí opřela hned od začátku, přesto Jana bere plné rozdílem 14 klacků. V dorážce předvedla Míša zač je toho Slovan, vše stáhla a nahrála 6 do plusu. Ve druhé části přepla domácí hráčka na vyšší stupeň a plné opět brala pro sebe. Zde byl větší rozdíl než v předešlých. Byť Míša dělala, co mohla, ani lepší dorážka nestačila na otočení nepříznivého stavu. Chybělo pouhých 5 kuželek. Marcel začal trochu vlažněji, jako by se rozehříval. Domácí hráč využil tohoto zahřívacího manévru a přehrál našeho hráče o celých 14 kolků. Druhá část byla v plných hodně vyrovnaná. Vše se rozhodlo v dorážce, kterou měl Marcel o dost lepší domácího. Konec ukázala rozdíl 6 kuželek.

Jirka s Vláďou se ujali role dotahováků a nastoupili proti ženám Janě Lukáškové a Mirce Bokové. Jirka na první dráze diktoval tempo, kterému Jana nestačila ani v plných ani v dorážce. Druhá část byla vyrovnanější díky velmi dobrým plným domácí hráčky. V dorážce opět dominoval Jirka, který připsal body na slovanskou stranu. Vláďa s Mirkou držel krok první padesátku, kde měl horší plné, ale lepší dorážku. Na druhé dráze to přestalo fungovat v dorážce. Mít 11 fíků na dráze je hodně. Bohužel nevím, zdali nedošlo k nějakému zranění na naší straně.

Tepla B - Slovan C
Tepla B – Slovan C
Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.
20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *