Mistrovství kraje jednotlivců na VÝBORNOU

Pokud se Ti článek líbí, nezapomeň ho sdílet s přáteli na sociálních sítích.

Ve dnech 27. – 28. 1. 2018 proběhlo Mistrovství kraje jednotlivců. Náš oddíl měl několik želízek v ohni. Musím říci, že většina z nich zahrála velmi dobře, a dokonce máme několik postupujících na MČR. V mužích postupovali pouze dva a jedná se o naše borce.

Malý seznam našich hráčů a hráček, kteří se zúčastnili bojů jednotlivců. V ženách se jednalo o Míšu Čejkovou, Dádu Stašovou, Zdenku Zmeškalovou a Hedviku Besedovou. V mládeži nás reprezentovali tito hráči: Vigh Miroslav, Vigh Petr, Hlaváč Václav ml., Kostková Martina a Stašová Pavlína. Senioři 50+: Luster Johannes a Toužimský Marcel. Na konec senioři 60+: Hojsák Jiří a Průša František. Na závěr jsem si nechal naše muže. Venca Hlaváč se stal celkovým vítězem své kategorie. Hned za ním se umístil Tomáš Pavlík. Oba naši borci postupují na MČR a já věřím, že by tam mohli zanechat dobrou stopu.

Všem těmto hráčům bych velice rád poděkoval za reprezentaci našeho oddílu a postupujícím popřál mnoho úspěchů na MČR.

Výsledky jednotlivých kategorií ZDE.

Další příspěvky

Pokud se Ti článek líbí, nezapomeň ho sdílet s přáteli na sociálních sítích.

Tomáš Beck

Pisatel článků na stránky kuželkářského oddílu TJ Slovan Karlovy Vary. Hraji kuželky, které miluji. Také hraji počítačové hry a zajímám se o PC.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sdílet