Béčko po boji vítězně, céčko opět prohrálo

Béčko se další výhrou drží v horní části tabulky KvKP. Tentokrát si po velkém boji poradili s týmem Aše B, který přehráli zásluhou většího počtu poražených kuželek. Hráči a hráčky musí trochu více zapracovat na dorážce, přesto právě ta, jim zajistila výhru.

Johan si chtěl v tomto utkání spravit chuť z předešlého, kdy se mu nevedlo. To se podařilo z poloviny, když zvítězil nad Dagmar Jedličkovou, ale neporazil 400 kuželek. Dáda sváděla (ne sexuálně) tuhý boj s Mazákem Fandou. V dorážce byla lepší o 6 kolíků, ale v plných o 16 kolíků. Suma sumárum výhra.

Můj syn se střetl s Vláďou Urbanem, kterému výrazně vyšla první dráha, díky které vyhrál celý souboj. Tomáš nezahrál nejhůře (bez tréninku), přesto body ztratil. Míša Čejková bušila do Vládi Veselého, až jej přebušila o 13 klacků a připsala důležité body na domácí stranu.

Míra se stal nejlepším domácím borcem, bohužel narazil na nejlepšího hráče utkání Petra Jedličku, který Mírovi utekl o devítku. Zdeňka také hrála o body s Veselým, tentokrát se jednalo o Vencu. I zde to byl souboj až do konce. Štěstí se naklonilo na stranu Venci, jenž porazil o 7 kuželek více.

Celkem Slovan B nahrál o 16 kuželek více, které rozhodly o vítězství našeho týmu a udržení se v horní části tabulky.

Slovan C taktéž nastoupil proti Aši, jen s tím rozdílem, že se jednalo o céčko. Úvod obstaral Jirka Šafrů s Hedvikou Besedů. Ti se jali bojovat s Vencou Střeskou a Jitkou Laudátovou. Ani jednomu našemu hráči se nepodařilo urvat bodíky, k čemuž bohužel prohráli i dost kuželek.

Venca Zápotočný s Marcelem Toužimským se utkali s Vencou Maškem a Luďkem Kratochvílem. Vencovi se dařilo a ukrajoval z náskoku hostí hlavně v první části. Marcel naopak první dráhu nezvládl, a přestože ve druhé zabral a celkem zvítězil, bylo to pouze o jednu kuželku.

Slovan C tak opět nezískal body, které mohou v konečném účtování chybět. Avšak neklesejme na mysli, je teprve začátek soutěží a vše se jistě v dobré obrátí.

Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *