Těsná domácí prohra

Slovan A s kuzelkou
Slovan A s kuzelkou

Druhé kolo přivedlo na naše dráhy silný tým SDS Sadská. V prvním kole se nám nezadařilo a z Kosmonos jsme si přivezli prohru. Bohužel ani v tomto kole a v prvním domácím střetnutí se nám nezadařilo zrovna nejlépe a Sadská toho náležitě využila k zisku bodů.

Jarda se proti Alešovi snažil a nehrál špatně. Hostujícímu hráči však šla velmi dobře hra do plných, kde získal rozhodující náskok pro dráhu. V dorážce se podařilo Jardovi stáhnou jeden klacek. Druhá část se našemu borci nepovedla, přesto slavil a získal bodík. Poté přišel útlum a prohra o 15 klacků. Hned nato se Jarda vzchopil a v plných soupeře přejel. Ach jo, přišla dorážka, která mohla být lepší. Pokud by byla, mohl Jarda pomýšlet na hlavní bod. Tomáš Pavlík začal jako z partesu a Tondovi utíkal každým hodem. Další dvě dráhy sice nebyly dle jeho přání a schopností, přesto v nich dokázal získat bodíky. Závěr byl už o mnoho lepší a celkově soupeře přehrál a získal hlavní bod.

Prostředek ve složení Luňák a Kužel zaostal hluboko za svými možnostmi. Vedoucí, trenér a kapitán přesto dokázal Martina porazit a získat důležitý bod. Veliká škoda poslední dráhy, kdy slabých 102 zabránilo dostat se na 500. Tomáš (já) jsem dostával do trika od Petra již při prvních hodech. Hostující borec svůj náskok jen a pouze navyšoval a já jsem tomu mohl akorát tak přihlížet, protože moje hra stála za starou belu. Po slabém výkonu jsem přenechal bod hostům.

Přesto bylo v závěru stále o co hrát. Na body 2:2 na kuželky -34 kuželek. Venca „Karel“ Hlaváč se do hry pustil proti Vencovi Schejbalovi. Karel první dráhu vyhrál o celý jeden klacek. Poté přišla balada v podání dvou suprových drah, kdy porazil shodně 159 kuželek a soupeři značně utekl. Po odehrání 90 hodů u obou našich hráčů, jsme prohrávali o pouhých šest kuželek. Škoda, že Karlovi poslední dráha absolutně nešla a kuželky, které nahrál se o něco ztenčily. Venca bojoval s Tomášem a hned první dráha skončila plichtou. Poté přestala našeho hráče absolutně poslouchat dorážka a celkem 8 fíků, na které nejsme u něho zvyklí, jsou toho důkazem. Ani samotný hráč nechápal, co se stalo.

Prohra o 33 kuželek nás všechny moc mrzí a vynasnažíme se získat body, i když to bude opravdu velmi těžké v dalším kole, které nás zavede na kuželnu v Náchodě, kde svá domácí utkání hraje Červený Kostelec.

 

2. kolo
TJ Slovan K. Vary 3149 12,5 3:5 11,5 3182 KK SDS Sadská
Páv Jaroslav 516 2 0:1 2 525 Košnar Aleš
Pavlík Tomáš 572 4 1:0 0 528 Svoboda Antonín
Staša Pavel 467 3 1:0 1 494 Schejbal Martin
Beck Tomáš st. 509 0 0:1 4 551 Miláček Petr
Hlaváč Václav 562 3 1:0 1 532 Schejbal Václav
Krysl Václav 523 0,5 0:1 3,5 552 Bek Tomáš
Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.
O Tomáš Beck 143 Článků
Pisatel článků na stránky kuželkářského oddílu TJ Slovan Karlovy Vary. Hraji kuželky, které miluji. Také hraji počítačové hry a zajímám se o PC.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*