Nejlepší výkony týmů, které se střetnou v novém ročníku 2. KLMA se Slovanem A

Pomalu a jistě se blíží nový ročník 2. KLMA. Kdy přesně započne pro naše áčko, naleznete v odečtu času k prvnímu utkání, kdy bude zajíždět do Kosmonos. K této příležitosti mě napadlo, sepsat v krátkosti nejlepší výkony týmů, které se střetnou se Slovan A v nové sezóně 2. KLMA.

O soutěž výše postoupil Duchcov. Tento tým v naší skupině nahradil TJ Červený Kostelec, jenž sestoupil. Z třetí ligy se k nám probojovaly týmy TJ Kuželky Česká LípaVltavan Loučovice. Tyto týmy nahradily Konstruktivu Praha respektive Sokol Kolín, tedy družstva, která naopak sestoupila.

TJ Kuželky Česká Lípa

Začnu nováčkem z České Lípy. TJ Kuželky Česká Lípa, tým, který do 2. KLMA postoupil z 3. KLMB, kde obsadil první příčku se ziskem 30 bodů a celkovým průměrem 3228 poražených kuželek. Nejlepší výkon na domácích drahách předvedli v 9. kole, když porazili 3233 kuželek. Nejlepším jednotlivcem byl Straka RomanTrutnova, jenž zde předvedl 571 kuželek. Jak to tak vypadá, tamní kuželna nebude patřit mezi padavé a domácí na to budou zcela jistě spoléhat. Také proto, že nejlepší hostující tým Tehovec zde srazil 3182 kuželek.

Vltavan Loučovice

Druhým nováčkem v soutěži je tým Vltavan Loučovice. Ten se probojoval o soutěž výše z 3. KLMA se ziskem 36 bodů. Vltavan hraje svá domácí utkání na kuželně v Českém Krumlově, kde to rovněž není s padavostí žádná pohádka. Nejvíce zde porazili v 18. kole 3241 kuželek. Nejlepším jednotlivcem se stal domácí Gondek Josef výkonem 581 poražených kuželek.

TJ Červený Kostelec

Dalším „nováčkem“ soutěže je TJ Červený Kostelec. Toto družstvo k nám sestoupilo z 1. KLM, kde obsadilo se ziskem 8 bodů poslední 12. místo. Červený Kostelec hraje svá domácí utkání na kuželně SKK Náchod, která patří mezi padavé. Tým zde dosáhl svého nejlepšího výkonu v 16. kole, když porazil 3483 kuželek. Nejlepším jednotlivcem se stal Cabák TomášValašského Meziříčí výkonem 631 kuželek. Nejlepším týmem výkonem 3490 kuželek byla Česká Třebová.

SKK Bohušovice

SKK Bohušovice patří mezi týmy, které se již delší dobu účastní bojů ve druhé lize a povětšinou se umísťují v horní polovině tabulky. V uplynulé sezóně se jim tolik nedařilo a skončili přesně uprostřed. Nejlepší svůj výkon předvedli hráči Bohušovic v 5. kole, kdy porazili 3288 kuželek. Nejlepší týmový výkon zde předvedla Sadská. Nejlepším jednotlivcem byl domácí Perníček Milan 621 kuželek. Z hostujících nám TJ Slovan K. Vary A patří třetí místo výkonem 3236 kuželek. Více zde.

SKK Karlovy Vary – TJ Slovan K. Vary

„Naše“ kuželna SKK K. Vary patří mezi ty méně padavé. Nejlepším naším týmovým výkonem bylo na zrekonstruovaných drahách a také zároveň rekordem drah 3306 poražených kuželek. Tím jsme se dostali na špici hitparády naší kuželny. Nejlepším jednotlivcem se stal domácí Hlaváč Václav výkonem 608 kuželek. Nejlepším hostujícím týmem se stal Duchcov 3274 kuželek. Toto číslo jsme překonali až v 19. kole. Více zde.

TJ Sokol Kdyně

Kuželna ve Kdyni se mi velmi líbí a je i padavá, což je dobrá kombinace. Na této kuželně si drží prvenství domácí borci výkonem 3455 poražených kuželek. Nejlepším jednotlivcem se stal Pytlík Viktor 634 kuželek. Náš Tomáš Pavlík zde obsadil 10. místo výkonem 605 kuželek, který dosáhl po velmi dramatickém boji. Více zde.

KK Kosmonosy

Další kuželnou je KK Kosmonosy. Kosmonosy rovněž patří do kategorie padavých kuželen a nasvědčují tomu i výkony nad 3300 kuželek, kterých sice většinou dosahují právě domácí, ale ve dvou případech se podařilo tuto hranici prolomit i hostujícím týmům. Tábor zde nakoulel 3340Sadská 3302 kuželek. Nejlepším jednotlivcem se stal Beneš Luboš výkonem 616 kuželek. My jsme se na této kuželně prezentovali výkonem 3228 a právě proti tomuto výkonu, zahráli domácí svoje nejlepší číslo 3364 kuželek. Více zde.

TJ Dynamo Liberec

Jak to padá v Liberci? Dobře. Liberecká kuželna se pohybuje ve skupině padavých a nejlepší výkon zde překročil hranici 3400. Přesně se jedná o číslo 3429 a patří SDS Sadská, jež jej zahrála ve 3. kole. Nejlepší výkon domácích je 3376 kuželek. My zde nakouleli 3282, což nás řadí na 5. místo mezi hosty. Nejlepším jednotlivce je Beneš LubošKosmonos 608 kuželek. Více zde.

KK SDS Sadská

Přelouči hraje svá domácí utkání tým KK SDS Sadská. Kuželna je velmi pěkná a rovněž padavá. Domácí zde několikrát přešli přes hranici 3400 a nejlepší výkon se zastavil na 3444 poražených kuželkách. Tento super výkon se domácím podařil opět proti našemu týmu. Nutno podotknou, že nám se zde hrubě nedařilo a prohra o více jak 300 kuželek je toho dokladem. Nejlepším hostujícím se stal Duchcov výkonem 3380 kuželek. Nejlepším jednotlivcem Kňap Václav 628 kuželek. Více zde.

KK Rokycany

Jak si stojí kuželna v Rokycanech? Také velmi dobře. Jedná se o padavou kuželnu a nejlepší výkon zde předvedla Kdyně, když porazila 3553 kuželek. Domácí zde svůj nejlepší výsledek předvedli ve 20. kole 3459 kuželek. My zde nezahráli vůbec špatně, s 3351 kuželkami nám patří 4. místo mezi hosty. Nejlepším jednotlivcem se stal domácí Andrlík Pavel 635 kuželek. Více zde.

TJ Start Rychnov nad Kněžnou

Rychnovská kuželna byla pro nás nejdelší cesta k utkání. Nám to však nevadilo, jeli jsme o den dříve a pěkně se vyspali. To asi mělo kladný vliv na náš výkon a my zde zahráli druhý nejlepší z hostujících týmů, jehož hodnota je 3507 kuželek. Ovšem absolutně nejlepším výkonem se mohou chlubit domácí borci, když se jim podařilo shodit 3622 kuželek, čímž si vytvořili rekord drah. Nejlepším jednotlivcem se stal domácí Čihák Martin super výkonem 667 kuželek. Asistuje mu náš Tomáš Pavlík 651, což je rovněž parádní výkon. Nejlepším hostujícím družstvem se stal Duchcov 3567 kuželek. Více zde.

KK Lokomotiva Tábor

Taktéž kuželna v Táboře je padavá a domácí to zde neměli vůbec lehké. Sice získali primát výkonem 3478 kuželek, ale o pouhé dvě kuželky před pronásledovateli z Liberce 3476. Nejlepším jednotlivcem se stal Pecina VojtěchLiberce 638 kuželek. My zde zahráli velmi dobře 3373 kuželek a odvezli si dva body. Více zde.

Tak a máme to. Malé ohlédnutí za nejlepšími výsledky týmů na domácích drahách v uplynulém ročníku. My se však musíme více než dobře připravit na sezónu novou, která začíná už příští měsíc.

Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.
20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *