MČR jednotlivců 2017 muži – Venca Hlaváč

Úvodem bych se chtěl omluvit Vencovi, že jsem tento článek nezveřejnil dříve, ale úplně jsem na něj zapomněl. Ne na Vencu, ale na článek jako takový. Prostě skleróza pracuje na plné obrátky. Hnedle se tedy přesunu ke krátkému článečku, věnovanému právě Vendovi. Takže Venco, jdu na to a ještě jednou „I’m sorry.“

V letošním „finále“ MČR jednotlivců v kategorii muži, měl Slovan jedno želízko v ohni. Tím kovem byl Venca Hlaváč. Venca v historicky prvním ročníku Slovanu ve 2. KLMA podával velmi dobré výsledky a tak jsme malinko očekávali a doufali, že by se mu mohlo podařit postoupit do užšího finále.

MČR mužů se konalo na kuželně TJ Spartak Přerov. Než uvedu, jak si vedl náš borec, dovolte mi jen pro úplnost napsat umístění prvních tří hráčů.

Kombinace

Na místě třetím a tím bronzovou medaili získal SYSEL JosefTJ Vltavan Loučovice (jen na okraj, v příští sezóně 2017/2018 2. KLMA se s týmem Vltavan Loučovice střetneme) výkonem 1240 kuželek (626+614). O pouhé dvě kuželky jej přehrál BĚLÍČEK Vlastimil TJ Zbrojovka Vsetín, když porazil v součtu 1242 kuželek (608+634). A tadááá, první místo si vybojoval ŠNEJDAR Miroslav z týmu ASK Lovosice výkonem 1246 poražených kuželek (616+630). Jak je patrné z výše uvedených výsledků, třetího od prvního dělilo pouhých 6 kuželek.

1x120hs

  1. místo – DEJDA Filip 639 poražených kuželek
  2. místo – BĚLÍČEK Vlastimil 634 poražených kuželek
  3. místo – ŠNEJDAR Miroslav 630 poražených kuželek

 

A jak si vedl náš Venda? Postup do užšího finále mu utekl o pouhých 8 kuželek. Výkonem 566 (373+193, 3) obsadil celkové 32. místo. Myslím si, že Venca sobě ani oddílu ostudu neudělal a už samotný postup na MČR je úspěchem. Tímto bych Vencovi rád poděkoval za reprezentaci TJ Slovan K. Vary a věřím, že nejen za sebe, ale za všechny členy oddílu.

Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.
20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *