C – v Lomnici na body nedosáhlo

Stejně jako naše béčko, i céčko nemá body na rozdávání, proto do Lomnice neodjíždělo pro prohru, ale pokusit se zvítězit. Bohužel tři výkony pod 400 tuto snahu zhatili. Míra s Hedvikou se jali zahájit utkání ze strany Slovanu, domácí nasadili duo Hanuš, Soňa. To co předváděli na první dráze Míra s Hanušem, by se dalo přirovnat k bratrovraždění, kdy si ani jeden nechtěl nechat od druhého sebrat byť jedinou kuželku. Přetahovanou nakonec vyhrál domácí hráč o celou kuželku. Druhá polovina už byla o dost klidnější a Hanuš získával pomalu a jistě náskok. V dorážce dokonal porážku Míry o 28 kuželek. Hedvika nezačala vůbec špatně a se soupeřkou držela pěkně krok. Bohužel, trápení přišlo v dorážce, kde se nedařilo otvírat, ani dorážet. Soňa toho využila a nadělila Hedvice 35 kolíků. V pokračování se Hedvika však nechtěla vzdát a začala soupeřku trochu přehrávat. V plných stáhla 11 kuželek a pomalu stahovala i v dorážce. Bohužel ji zastavilo 8 fíků, které dle mého napomohly k výhře domácí hráčky, která se jistě o výhru strachovala.

Lomnice
Lomnice

Další boje obstarala Jaruška s Petrem a Marcel s Jitkou. Jarka už od začátku na domácího ztrácela, a ten svůj náskok navyšoval, hlavně v plných. V dorážce se zdálo, že by naše hráčka mohla zaútočit, škoda ale fíků, které útok zhatili. Druhá část byla dosti podobná té první, kdy Petr nahrál ranec v plných, a v dorážce něco málo prohrál. Na výhru to nebylo a tak domácí hráč s přehledem získal body. Marcel s Jitkou dostal v plných 5 kuželek do trika, v dorážce, jež se mu nevedla a 6x fiknul, stáhl pouze jednu kuželku. Druhá číst už byla lepší, plné získal pro sebe a stáhl náskok a přidal několik kuželek na svou stranu. Jenže zase a znova dorážka, která byla slabá. Ještě, že domácí hráčka ji zahrála ještě hůře. Marcel získal body a náš tým neodjel s kanárem.

 

14. kolo
TJ Lomnice D 1631 10:2 1545 TJ Slovan K. Vary 
Slavík Hanuš 438 2:0 410 Toka Misroslav
Šimášková Soňa 392 2:0 375 Besedová Hedvika
Šimáček Petr 421 2:0 370 Chlupová Jaroslava
Bečková Jitka 380 0:2 390 Toužimský Marcel

Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.
20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *