Céčko vyfasovalo kanára

Po čtyřech výhrách v řadě, přišlo utkání, které našemu céčku absolutně nevyšlo a prohra o bezmála 200 kuželek ve čtyřech hráčích je fakt krutá, ale v tomto utkání spravedlivá. Hráčkám a hráčům C týmu, se nevedlo vůbec nic, a hlavně dorážka, jako by nebyla.

Družstvo složené ze dvou žen a dvou mužů se utkalo s týmem TJ Jiskra Šabina „B“ a na úvod se na dráhy postavili právě dvě naše ženy. Hedvika s Jaruškou, hosté začali s Edou a Tomášem. Hedvice se podařilo nad svým soupeřem vyhrát oboje plné, v dorážce ovšem válel Eda, který tak zajistil svému družstvu body. Jaruška rovněž nezahrála plné špatně, byť Tomáš byl o dost lepší, ale v dorážce to bylo špatné. Zde získal hostující hráč 62 klacků.

Míra s Marcelem nastoupili proti Markovi s Františkem. Mírovi se nedařilo vůbec nic, plné ani dorážka. Soupeř byl ve všech ohledech lepší, jen v újezdech měli remízu (12 – 12). Marcel ráno zahrál dobře, když pomáhal béčku v derby, v tomto utkání se mu taktéž jako kolegům před ním nic nevedlo. Plné i dorážku prohrál a soupeř tak připsal další body na stranu Šabiny.

Po celkovém špatném výkonu, dostalo naše céčko za vyučenou a v domácím prostředí jim zazpíval kanár. I takové zápasy jsou, kdy se nedaří vůbec nic, takže hola hej a v dalším utkání opět zabojujeme.

 
TJ Slovan K. Vary C 1488 0:12 1689 TJ Jiskra Šabina B
Besedová Hedvika 395 0:2 411 Seidl Eduard
Chlupová Jaroslava 365 0:2 447 Seidl Tomáš
Toka Miroslav 356 0:2 423 Zvěřina Marek
Toužimský Marcel 372 0:2 405 Seidl František
Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.
20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *