Jarní část soutěží klepe na dveře!

Zimní soutěžní přestávka je pomalu a jistě za námi, do jejího úplného konce zbývá poslední týden. Vánoce jistě dali zabrat každému aktivnímu hráči, hlavně řízky, salát a cukroví, což znamená, že nejeden borec bude muset sundat nějaké to kilčo ze své váhy dolů, nebo radši nelézt na váhu. Já osobně jsem na váhu nelezl, ale budu muset shazovat pár kil. Přestávka holt byla dlouhá, a lákadla velmi lákala. Jsem slabá povaha, a podlehl jsem jim. Věřím, že nabraná kila půjdou rychle dolů.

Nyní již k našim týmům. Začnu Céčkem, které bude začínat nejpozději a to až 4. 2. 2017, takže mají čas na ta kila. Družstvu se ze začátku moc nevedlo a vše dohánělo na poslední chvíli, kdy poslední tři mače získalo pro sebe a odpoutalo se od sestupového místa. Rozdíl je minimální a tak nezbývá, než na jaře pořádně máknout. Věřím jim, protože mančaft je to dobrý, a měl by spíše bojovat o postup nežli o udržení.

Naše béčko se potýkalo z počátku soutěže s marodkou několika hráčů, jiní měli naopak pracovní povinnosti, a tak se sestava občas docela lepila. Slabší týmové výkony střídaly lepší, a bylo to jak na houpačce. Ke konci podzimu už byli všichni marodi v pořádku, a proto doufám a pevně věřím, že jarní část bude v podání béčka o mnoho lepší podzimu, a bude se pomalu a jistě sunout tabulkou vzhůru.

Co se týče áčka, tam vládne vcelku spokojenost. Tým získal v podzimní části pěkných 14 bodů a okupuje velmi příjemnou pátou pozici.  Na vavřínech však nikdo z týmu nespí, a pilně se trénuje. V průběhu nastala taková malá kuriozita. Vznikla totiž perioda, kdy vždy po jedné prohře, přišli dvě výhry. Začalo se v prvním kole prohrou na domácí kuželně s Duchcovem, poté se 2x vyhrálo. Takto se pokračovalo až do konce podzimu. Pokud by tato perioda pokračovala i v jarní části, nebylo by to vůbec k zahození.

No, prostě a jednoduše musíme všici makat a tahat za jeden provaz, aby týmy šlapaly jak Švýcarské hodinky.

Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.
20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *