Céčko slaví druhou výhru v řadě

Tak snad se naše céčko konečně rozjelo a půjde od výhry k výhře. Šest kol nepoznal náš tým chuť vítězství, až v sedmém a nyní osmém kole, mohl slavit. Slovan “C” přivítal na domácích drahách tým Sokol Útvina “B”, a po velkém boji si připsal drzhé vítězství. Výhra se nerodila jednoduše a utkání bylo jak na houpačce. Jednou si body připsali hráči hostí, jednou domácí, aby v konečném zúčtování náš tým vyhrál na poražené kuželky. Až do posledních hodů se hrálo o každou kuželku, která mohla rozhodnout celé utkání.

Míra s Jirkou nastoupili na úvod duelu proti Janu Culkovi a Karlovi Pejškovi. Míra se zastavil jedinou kuželku pod hranicí 400, když hlavně druhá část mu nevyšla a soupeř toho využil k zisku bodů. Jirka to měl opačně. První dráhu prohrál, aby na druhé ztrátu dvou klacků dohnal a přidal další kolky návrh.

Vláďa a Marcel nastupovali s odhodláním malý náskok uhájit, popřípadě navýšit. Vláďovi hrubě nešla první dráha, kde již plné napovídaly, že to nebude žádná sláva. Zde získal hostující Luděk Pánek rozhodující náskok, který, i přes mohutný finiš našeho hráče udržel. Marcel naopak první plán o dvě kuželky vyhrál. Druhá polvina pak byla parádní a soupeři Frantovi Pánkovi nadělil dalších 25 klacků.

8. kolo
TJ Slovan K. Vary C 1597 8:4 1565 TJ Sokol Útvina B
Toka Miroslav 399 0:2 410 Culek Jan
Šafr Jiří 404 2:0 381 Pejšek Karel
Štýber Vladimír 373 0:2 380 Pánek Luděk
Toužimský Marcel 421 2:0 394 Pánek František
Líbí se Vám článek? Sdílejte ho mezi své přátele.
20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *