Céčko nestačilo na Lomnici “E”

Pokud se Ti článek líbí, nezapomeň ho sdílet s přáteli na sociálních sítích.

Své první kolo v KvKS 1. tř sehrálo naše “C” družstvo, které v domácím prostředí přivítalo hráče Lomnice “E”. Na nových drahách jim to bohužel moc nešlo, tak body putovali do Lomnice. Pojďme se podívat na průběh utkání. Na domácí straně obstarala úvod dvojice žen Hanka Dobiášová s Jarkou Chlupovou. Soupeř nastoupil ve smíšené dvojici ve složení Pavel Přerost a Monika Maněnová. Haničce se v tomto utkání bohužel nevedlo zhola nic a Pavel tak velmi lehce získává dva body na svou stranu. Jarka na tom byla o malinko lépe, přesto Monika opět lehce vítězí a další body putují k hostům.Malinkou naději, že by se mohl podařit zvrat, přinesl třetí v pořadí Jirka Šafr, jenž zahrál parádně a z velkého náskoku upsal 74 kuželek. Bohužel Marcelovi, byť soupeřku Růženu Kovačíkovou porazil, se moc nevedlo a výhra o jednu kuželku byla v konečném součtu málo.

Nevadí, jedná se o první “zahřívací” kolo a do konce soutěže bude kol spousta. Držíme palce, ať to v dalších zápasech vyjde.

1. kolo
TJ Slovan KV C 1540 4:8 1595 TJ Lomnice E
Dobiášová Hanka 325 0:2 398 Přerost Pavel
Chlupová Jaroslava 365 0:2 422 Maněnová Monika
Šafr Jiří 451 2:0 377 Schimmer Rudolf
Toužimský Marcel 399 2:0 398 Kovačíková Růžena

Další příspěvky

Pokud se Ti článek líbí, nezapomeň ho sdílet s přáteli na sociálních sítích.

Tomáš Beck

Pisatel článků na stránky kuželkářského oddílu TJ Slovan Karlovy Vary. Hraji kuželky, které miluji. Také hraji počítačové hry a zajímám se o PC.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sdílet